НАЗАД НА ГЛАВНУЮ

Gümrükleme & Logistik

"Prof Inter Trade Ltd" Ticari ve lojistik alanlarda faaliyet gösteren bir şirket olarak kurulmuştur.
  Rusya'da gümrük brokeri olarak, 12 yıllık tecrübemiz ve ekibimizle hizmetinizdeyiz. Farkimiz çalışmalarımızın kalitesi, etkinliği, hızı ve mantıklı fiyatlarımız olacaktir.
Musterilerimizin buyuk çoğunluğu, Türk şirketleridir.   Sizler için her türlü teslimatlarla ilgili hizmetleri  daha mükemmel ve profesyonel bir koordinasyon ile sağlamak üzere,  uzun süredir Avrupa'da başarılı olarak hizmet veren partnerimiz TAKLOG MULTICARGO SPEDITION (address: Schaumberg Str. 8, 95032 Hof, Deutschland-Germany) ile işbirliğini icindeyiz.   Müşterilerimiz için daha pratik ve problemsiz hizmet verebilmek için iyi donatılmış depo hizmetlerini sağlayan TAKLOG BOHEMA INTERNATIONAL SRO şirketi (Czech Republic) ile işbirliği içindeyiz (address: Karlovarska Ul., 26, 35002 Cheb-CZ). Prof Inter Trade Ltd, Turkiye ve Avrupa'nın herhangi bir noktasından Rusya Federasyonuna karayolu demiryolu, havayolu ve denizyolu vasıtalari ile gelecek yüklerinizin teslim edilmesi, gumruklenmesi ile ilgili tüm hizmetlerin vaktinde temin edileceğini garanti eder.
Siz degerli musterilerimizin 24 saat her an hizmetinizde oldugumuzu bildirir esenlikler dileriz.

  Saygilarimizla Ozkan Damarli

  Moskova ofis: 121601, Filevsky Bulv , 10.
  Tel/ Faks: + 7 (495) 738-37-15
  Mobil telefon: + 7 (495) 363-86-44
  E-mail: odamarli@p-intertrade.com
  E-mail: odamarli@mail.ruCompany Prof Inter Trade Ltd was established as a trade and logistics company.

We have 12 years of successful experience of working as a customs broker in Russia. Our clients are fully satisfied with quality, efficiency, velocity and reasonable prices of our activity.

Basically we work with Turkish companies and consider all ways of delivery. To reach the best coordination and proficiency of the European traffic routes our company keeps long-term well-going cooperation with our German partner TAKLOG MULTICARGO SPEDITION (address: Schaumberg Str. 8, 95032 Hof, Deutschland-Germany). In order to achieve maximum convenience for our clines we have a partner agreement with TAKLOG BOHEMA INTERNATIONAL SRO (Czech Republic) providing us with well-equipped warehouse (address: Karlovarska Ul., 26, 35002 Cheb-CZ)

Prof Inter Trade Ltd guaranties all-cargo service: transportation by road, rail, air and sea from any point of Europe to be done in time.

We are always open to a new partnership

Our contacts:
Moscow office: 121601, Filevskiy Bulv, 10
Phone/ Fax: + 7 (495) 738-37-15
Mobile phone: + 7 (495) 363-86-44
e-mail: odamarli@p-intertrade.com

Contact person: Ozkan Damarli